A great WordPress.com site

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego czasami żałujemy swojego wyboru?

Kupujemy coś w sklepie, a później myślimy “w sumie po co mi to?”, dokonujemy wyboru, którego po czasie (albo nawet od razu) żałujemy. Czujemy się zmanipulowani, ale sami nie wiemy z jakiego powodu. Dlaczego tak się dzieje? Nie podejmujemy decyzji świadomie… Produkt nie odpowiada naszemu wewnętrznemu “dlaczego”, nie kierowaliśmy się WŁASNYMI odczuciami, a wpadliśmy w pułapkę mody, manipulacji lub tego co wypada / nie wypada.

Nasze DLACZEGO musi pokrywać się z decyzją, inaczej poczujemy się oszukani. Wybierając coś, czy też podejmując jakąś decyzję musi to rezonować z naszym wnętrzem, innymi słowy mamy to CZUĆ, że to jest dla nas dobre. Każdą komórką swojego ciała.

Wielokrotnie przekonałam się o tym, że jeżeli czuję, że coś będzie dla mnie dobre, to zawsze, ZAWSZE byłam zadowolona, nie żałowałam, choć zdrowo rozsądkowo myśląc pomysł wydawał się totalnie szalony. Nie ma to żadnego znaczenia, kiedy kierujemy się intuicją, a nie damy się zwariować. Wystarczy zadać sobie pytanie “Czy JA tego chcę?”.

Pamiętaj, że to Ty jesteś najważniejszą osobą na świecie, Twoje zdanie jest ważne, Twoje myśli i uczucia są ważne. Zrób dla siebie wszystko, a zrobisz wszystko dla innych.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: